Nastolatko, dziewczyno, kobieto!

Bądź silna, sprawna i pewna siebie. Trening to nie tylko spalanie kalorii, to przede wszystkim dbałość o zdrowie i sprawność, o które każdy z nas ma obowiązek zadbać (zwłaszcza że mamy pracować do 67 roku życia...).
Jestem od tego, aby ułatwić Ci realizację celów. Służę fachową poradą i wsparciem. Oferuję szeroką gamę zajęć, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Każdy trening kończę relaksem, który wycisza organizm.
Nasze miejsce do ćwiczeń to klimatyzowana sala fitness o powierzchni 127 m² wyposażona w niezbędny sprzęt do ćwiczeń: stepy, małe i duże piłki, maty, hantle, skakanki i tubingi oraz sprzęt do jogi: wałki, kostki, koce, paski i liny.

O mnie

Chcesz wiedzieć coś o prowadzącej zajęcia?

Jestem entuzjastką wszelkiej aktywności fizycznej. Sport i rekreacja towarzyszą mi od najmłodszych lat. W swoim życiu uprawiałam wiele dyscyplin: koszykówkę, piłką ręczną, biegi długodystansowe, nic więc dziwnego, że moim naturalnym wyborem były studia na AWF. 

Po ukończeniu Zamiejscowego Wydziału Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej podjęłam  pracę  jako nauczyciel wychowania fizycznego i pracuję w tym zawodzie do dziś.

W 1994 roku rozpoczęła się moja przygoda z fitnessem.  Na początku byłam „zielona” dosłownie i w przenośni – ze strachu i niewiedzy. Uczyłam się prowadzenia lekcji z audycji telewizyjnych nagrywanych z zachodnich programów i z wszelkich dostępnych publikacji, których niewiele było na rynku. 

Pierwsze kursy ukończyłam w Olsztynie, były to:  „HI/LO  COMBO”  oraz „Wprowadzenie do step reebok”. Później odkryłam Szkołę Fitnessu Open Mind ze Szczecina i tam doskonaliłam swoje umiejętności na różnego rodzaju  kursach i warsztatach.

Od 2005 roku rozpoczęłam szkolenia z jogi pod kierunkiem nieocenionej nauczycielki Agaty Biernat z Koszalina. Ukończyłam 3 poziomy BODY MIND JOGA. W styczniu 2010 roku przystąpiłam do 2 letniego kursu Open Mind Joga Classic School i w maju 2012 roku zdałam egzaminy uzyskując tytuł nauczyciela jogi kursu podstawowego. Brałam udział w licznych warsztatach jogi i zmierzyłam się nawet z 10-dniową głodówką leczniczą (certyfikat).

Dzięki Agacie poznałam swoje mocne i słabe strony, wyciszyłam się i nabrałam dystansu do rzeczywistości. Nauczyłam się cieszyć chwilą i nie martwić o przyszłość. Swoim optymizmem staram się zarażać ludzi, którzy chcą ćwiczyć razem ze mną.

Nie ma idealnych instruktorów. Każdy jest inny, każdy ma jakieś zalety  i jakieś niedociągnięcia w warsztacie. Jestem tylko człowiekiem… i jestem wdzięczna moim klientom za wierność od tylu lat.


Serdecznie zapraszam do wspólnych ćwiczeń i życzę wiele satysfakcji.

Iwona Bielecka


2011 Wykonanie strony www Agencja Reklamy INTERMEDIUM